Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Spotkania z rodzicami

Wywiadówki

Email Drukuj PDF

Terminarz spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2016/2017

Organizacyjne spotkanie z rodzicami

13 września 2016r.

Zebranie  z rodzicami

25 października 2016r.

Pisemne powiadomienie rodziców o grożących ocenach ndst. za I semestr

do 16 grudnia 2016r.

Spotkanie z rodzicami

20 grudnia 2016r.

Wywiadówka- podsumowanie wyników nauczania i zachowania za I semestr

31  stycznia 2017r.

Spotkanie z rodzicami

28 marca  2017r.

Pisemne powiadomienie rodziców o grożących ocenach nast. na koniec roku szkolnego

do  12 maja 2017r.

Spotkanie z rodzicami

16 maja 2017r.

Wystawienie ocen końcoworocznych do 14 czerwca 2017r.

wszystkie spotkania rozpoczynają się o 18.00

 

Do której sali się udać?

Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2016 18:37  
Start Spotkania z rodzicami

Jaka jest nasza szkoła

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu to placówka z ogromnym dorobkiem, wspaniałymi osiągnięciami i pięknymi tradycjami. Nasza szkoła to „drugi dom”, gdzie kształci się młodzież. Miejsce, w którym młody człowiek ma okazję do wszechstronnego rozwoju, realizowania talentów, rozwijania zainteresowań i pasji. Jest środowiskiem wdrażającym do samodzielności, odpowiedzialności, współdziałania, uczącym kultury osobistej, poszanowania praw innych ludzi i funkcjonowania w społeczeństwie.

Nasze sukcesy

Chlubą naszego gimnazjum jest zespół Musica Viva. Został założony przez mgr Gabrielę Dworakowską. Uczniowie, należący do grupy muzycznej przyczyniają się do propagowania kultury naszego regionu i nie tylko. Dzięki nim muzyka towarzyszy nam podczas apeli i innych, równie ważnych uroczystości. Ta utalentowana ekipa ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów na skalę krajową. Do zespołu może należeć każdy. Wystarczą dobre chęci.

Więcej...

Gimzetka

Gimzetka funkcjonuje od 2010 roku. Do tej pory udało się wydać dziesięć numerów tego nieregularnego pisma gimnazjalistów. Władze magazynu czuwają nad oprawą graficzną, korektą nadesłanych tekstów oraz wydaniem. Na łamach gazetki szkolnej są realizowane różnorakie konkursy, galerie, ogłoszenia, plakaty, projekty, życzenia, wywiady, artykuły, sprawozdania, dedykacje, recenzje, przepisy i mnóstwo zdjęć.

 

Więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information